Aktualności

Spotkanie z Anią Golędzinowską

| dodał:

14 kwietnia 2015r. w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej odbyło się spotkanie z Anią Golędzinowską.

Niegdyś zagubiona dziewczynka wychowywana przez warszawską ulicę, sprzedana jak towar. Następnie modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna robiąca karierę we Włoszech, młoda kobieta goniąca za karierą, sławą, pieniędzmi, nadużywająca alkoholu, narkotyków, seksu.

Dziś dojrzała, świadoma kobieta opowiadająca młodzieży o ścieżkach swojego nawrócenia. Uświadamiająca, że najważniejsze w życiu są miłość i wybaczanie. Mówiąca, że świat show-biznesu to nie tylko blask pokazywany w telewizji i kolorowych pismach, ale również samotność, brak wartości, ślepe dążenie do celu, którym jest sukces mierzony tylko miarą pieniądza. To często alkohol, narkotyki, przemoc. Pokazująca, że prawdziwe szczęście, uśmiech, spełnienie można znaleźć w Chrystusie, że on daje siłę, aby spokojnie, godnie żyć.

Uświadamiająca młodym, że warto jest marzyć, i że nie zawsze realizacja tych marzeń daje szczęście, że trzeba szukać tej właściwej drogi, a w poszukiwaniach nie zawsze kierować się tym co popularne, podziwiane, doceniane. Warto poszukać czegoś więcej, głębiej, ciszej. Odkrywać swoją drogę nawrócenia, wybaczenia, pojednania, miłości.

Ania Golędzinowska jest autorką dwóch książek. „Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki” to jej własna opowieść o niezwykłej, chwilami bardzo trudnej drodze odkrywania swojego miejsca na ziemi.„Z ciemności do światła. Jak żyć w czystości serca” to jak sama mówi „historie wielu najzwyklejszych młodych ludzi, którzy tak jak ja wybrali życie w czystości przedmałżeńskiej. Mieli odwagę powiedzieć swoje „TAK ”. Bo dzisiaj trzeba mieć odwagę, aby żyć w czystości serca!”